Jak pomoci

Podmíněčné propuštění zamítli,prospěšáky jsou za drobné krádeže a ostatní krádeže snad taky,ale snad tam je i výtržnictví

Odpovědi
standa2

Těžko přesně odpovědět bez znalosti detailu.

Ale pokud je tam ´výtržnictví´, tak bez ohledu na fakt, že by ty krádeže byly dle § 247/1.e) tedy opakované drobné krádeže, které se jako trestný čin zrušily, tak kvůli tomu ´výtržnictví´ se souhrnný trest určitě NEZRUŠÍ, ale možná jen přiměřeně zkrátí.

Zkrácení však jen za předpokladu, že se jednalo o ty krádeže dle 247/1.e.

Počkejte si na vyjádření soudu, která by mělo přijít do konce ledna.