sandy45

Jak položit geotextilii?

Pod štěrk na přístupovou cestu chci natáhnout geotextilii.Je jedno jakou stranou nahoru?Jedna je chlupatá,druhá hladká.

Nejlepší odpověď
Syd

Tady jsem našla akorát jezírko, kde to dávaj chlupatou nahoru (jestli dobře vidim) http://www.jkzah­radnik.cz/gale­rie/item/29/a­sInline

Jakub Tlapal

Zdravím, já bych se řídil tím, co je v návodu u geotextílie . Jestli u ní nic není, tak se odkázat na prodejce nebo výrobce. Já jsem používal geotextílii jenom jako podklad pod písek a štěrk při stavbě domu, tak jsem to tolik neřešil, jaká strana bude dole a jaká nahoře.