Jak pokládat vankovní dlažbu

Chtěl bych obložit venku staré betonové schody a terasu keramickou dlažbou.Jaký pracovovní postup a matrial zvolit.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Já bych volil přírodní materiál. Lámaný kámen. Myslím, že by šlo lepit lepidlem na dlažbu, ale nevím jistě. a v případě toho kamene je to skládačka a hra na nervy-takový puzle.

tyna.ryglova

Dobrý den, nejjednodušší je dlažba na terče. My jsme si objednali béžovou dlažbu z https://www.kou­pelny-dlazba.cz/dlazba-na-terce a manžel ji položil na lepidlo a dlažba drží jako přibitá. Máme ji v pergole pod střechou, ale nevidím žádný problém v tom, dát ji na schody, kde prší, i tam vydrží 🙂 .