Jak pojmenovat knihu, která je o člověku a jejich kamarádech vlkodlacích?

Doplňuji:
Doplnění:
brala bych nějaký temnější název :) odpověď Drapa je taky pěkná, ale taková… nepravá :)

Nejlepší odpověď
marci1

„Temný život s vlkodlaky“.

Další odpovědi
Drap

Mí přátelé vlkodlaci .

quentos

To si musí každý autor sám. Název dělá hodně, jakpak bychom k tomu přišli my respondenti, kdybychom vymysleli nějaký přiléhavý?

Jsemtady

.. dej tam jeste upiry a .. Twilight 🙂 A aby ro nebyla kopie, tak .. Trilight 🙂

Psychotic

Pokud chceš temnější název, volil bych prostě „Hlad“
Pokud chceš výstižný název, volil bych „Děsná vykrádačka Twilightu“