Jak pohlíží na Svátek práce armáda nezaměstnaných ?

Jsou rádi, že takový svátek můžou slavit celo i více ročně?

Nejlepší odpověď
anonym

Jsem naštvaný jak jen to jde.Raději bych chodil povinně do průvodu, ale MĚL PRÁCI, protože když nemáte za co žít, tak není ani co slavit.Zrovna tak přemýšlí 90% nás starých padesáti let, kteří zažili tu dobu a nyní jsou bez práce.
A průvod byl od 8 – 12 hodin a pak bývalo volno, takže poze zabité jen dopoledne.
Horší jsou ve firmách tkz.teambuildingy (povinné hrátky kolektivu v sobotu) a to je na celý den (někdy i víkend).A tady se též projevuje to, kdo nepřijde, na konci měsíce v práci končí.
Ale podotýkám, do průvodu jsem nikdy povinně nechodil, protože bydlím na vesnici a tady žádný průvod nechodil a do města nejel autobus.

Další odpovědi
anonym

Zřejmě jim to bude asi úplně jedno.
Oni ten svátek asi celoročně slavit nemůžou,jelikož jsou bez práce.
Nikomu bych nepřál,aby práci ztratil a pak slavil její svátek.

dědapetr

Lidé bez zaměstnání slaví svátek zamilovaných.Svátek práce je převzatý z USA jako svatek svatéhob Valentýna.

zzzlatokopka

Moc neprovokuj, nevíš kdo to tady čte, aby jim pak stát za to celoroční sezení doma (v evidenci na ÚP) nepřidal 100%:-(((DDD
Doplňuji:
lahny tím nemyslím tebe, ale ty kteří pracovat mohou, jen se jim víc zamlouvá pobírat dávky:-((( A nejhorší je, že se pořád cpou prachy na nějaké projekty proto, aby se začlenili:-((( Výsledek žádný:-(((

mosoj

Lidé bez práce nic neslaví a ti bohatí jim to přejí, protože kdyby nebyli chudí nebudou oni bohatí.

lota

Řekla bych, že nezaměstnaní řeší jiné věci než svátky. Mě se ten svátek jako svátek práce nebo i svátek lásky celkem líbí, ale až teď jsem zjistila, že jde o „připomínku vypuknutí stávky amerických dělníků.“ (http://svatky­.centrum.cz/svat­ky/vyznamne-dny/svatek-prace-66/) Tak to jsem překvapená, že byl před revolucí tak opěvovaný…