milablond

Jak podpořit regeneraci jater?

Nejlepší odpověď
anonym

Nasbírej si plody Ostropeřce ( http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Os­tropestřec_ma­riánský ), je poměrně hojný, nadrť je a udělej si té…
😉

Další odpovědi
www

Nejlépe podle doporučení lékaře, případně můžeš použít zdroj:
Doplňuji:
Vyjímám ze zdroje: ‚Podotýkáme, že čaje z ostropestřce
mariánského jsou pro regeneraci jater neúčinné, neboť silymarin není rozpustný ve vodě!‘

Zdroj: www.kezdravi.cz/od­deleni/641-cirhoza-jater-jatra-regenerace-jater-jaterni-testy

marci1

Nejíst živočišné tuky, nepít alkohol, vyloučit smažená jídla. Výborná je šťáva z červené řepy, z mrkve. Dobré výsledky jsou s ostropestřecem mariánským, pokud si ho nasbíráš – semena rozdrtit nebo rozkousat. Jinak ostropestřec z lékárny v podobě tablet. Nejmírněji působí čaj z ostropestřece, je také dobré semena po vylouhování rozkousat.

mosoj

Lesklokorka lesklá ( reischa). V jakékoliv formě, čaj, tinktura,. nadrcená v kapslých a pod. Dá se totiž koupit sušená a vychází to dalece nejlevněji. Může být i hlíva.

S cirhózou ale nic nesvedeš.

zjentek

regeneraci podpoříš, když játru nezatížíš ..viz zátěž jater, prevence

zzzzz

Bylinky jsou fajn, ale základ je NECHLASTAT.