Četnik

Jak podobné si jsou chorvatština a slovinština?

Lamalam: A ty nejsi pravá lama, to bys neuměla psát.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Ty asi nejsi pravý četnik. Kdybys jím byl, tak bys to musel vědět.

Další odpovědi
anonym

To jste vy pane levobočku,zase vám otrnulo?

Četník,nebo Šiptar jsou to podvodníci 2 in 1…a co IP adresa dobrý?Hlavně dál omílejte ty svoje chorvatsko-srbký srance a nezapomeňte si založit další profil,než vá zase vybanujou za demenci.

anonym

…,ale celkem zaujímavá profilovka,co to je?noční vlci nebo tak něco.

Četnik

https://upload­.wikimedia.or­g/wikipedia/com­mons/thumb/8/8c/Chet­niks_Flag.svg/250px-Chetniks_Flag­.svg.png

anonym

za krajany…konkrétně nevím dál,ale to neva,zjistím pak,zatím čuss.

Četnik

Za Kralja i otadžbinu-sloboda ili smrt
Za krále a vlast-svoboda nebo smrt