sesednizkola

Jak podnikat v Rusku?

Rad bych se v pristim lete odstehoval do Jekaterinburgu a zalozil si zde hudebni skolu. Mate nekdo zkusenosti prakticke s podnikani v Rusku? Neni zde jiz trh presycen? Jake je treba vyridit povoleni a dolozit vzdelani se dela jak? Vseobecne podminky pro podnikani zde jsou velice zmatecne dohledatelne a proto hledam nekoho jiz zkuseneho. Uvitam nazory i od podnikavcu kdekoliv jinde. Umyslne nepisu na podnikatel.cz protoze uz se tam podobne veci resili a treba sem chodi nekdo, kdo zkusenost ma a nechodi tam. Chodi sem dost zajimavych lidi. Dekuji vsem za reakce.

Odpovědi
anonym

Zkus se zeptat tady:
http://www.viza-ruska-federace.cz/pos­kytovane-sluzby/registrace-firem-v-rusku?gclid=CNv­6webFtsUCFWvMtA­odAEEAMw