pplisekk123

Jak podnikat?

Dobrý den chtěla bych začít podnikat,v založení nové květinky.Co všechno bych k tomu potřebovala a kolik si myslíte,že bych pro začátek potřebovala asi tak peněz?Děkuji

Odpovědi
LuciJe

Potřebujete živnostenský list a vhodné prostory. Částka do začátku závisí na ceně, kterou budete investovat do prodejny samotné (nájemné, energie) – je dobré mít obnos pokrývající tyto náklady na 3 – 6 měsíců, plus částka na zboží. Udělejte si seznam toho, co do prodejny budete chtít s očekávaným nákladem a další s pravidelnými investicemi (čerstvé květiny).