Avatar uživatele
Pauka9

Jak podle vás vypadá dokonalá žena?

Týká se to povahy, ale i postavy. Ať vím co má vylepšovat :D
Otázka pro pány i dámy :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? manon, hanny 2, briketka10 před 4148 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
badisko

musela by byt jak ja MSN tudiz mala- skromna -nejlepsi..vic vam nepovim pak by ji chteli vsichni.
briketka10 ja jsem skoro dokonaly …ale opravdu jen skoro…:-)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
fcoop

Dokonalá žena neexistuje,stejně jako neexistuje perpetuum mobile.
Ale existuje samozřejmě spousta návodů,jak dokonalosti dosáhnout.
Např.
http://www.chy­trazena.cz/ta­jemstvi-dokonale-zeny-5901.html

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit


Avatar uživatele
led

Pohľad na dokonalosť ženy má tak mnoho podôb, že to možno definovať len vetou:
Dokonalá žena je súhrn všetkých žien v histórii ľudstva do jednej podoby.
Z pohľadu svedkov doby – mužov, ktorý sa menil stáročiami dobou i prostredím, by policajný maliar, ani psychológ asi veľmi spravili „identikt“ fyzický i povahový obraz dokonalej ženy.
Preto najlepšia, najkrajšia, najdokonalejšia, naj,naj, je byť sama sebou.
Doplňuji:
opäť chybička dokonalej ženy :)
v texte: by policajný maliar, ani psychológ asi veľmi spravili „identikt“
má byť:
by policajný maliar, ani psychológ asi veľmi nespravili „identikt“
---- ----

Teraz som len potvrdila pravidlo, že i „dokonalá žena“ musí niekedy spraviť chybu, aby naďalej zostala človekom.
Tým netvrdím, že som dokonalá, ale keď to tak krásne znie…(hlavne od miľujúceho muža…)

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Zůstaň sama sebou, protože o tvé povaze nic nevíme, stejně jako o tvé postavě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
KdoSiOdJinud

Tak ideál je samosebou ta moje 🙂, osobně mi záleží hodně na povaze. Hodně si cením vlastnosti „přijímat názory jiných, ale zároveň si umět stát za svým“ :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Návod Ti tady nikdo nedá,každému se přece líbí něco jiného!Hlavně buď svá a chovej se tak,jak to sama cítíš a nemusíš se za své chování stydět.A posta­va?Vždycky je co vylepšovat,ať chceš nebo nechceš!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

tak jako neexistuje dokonalá žena
neexistuje dokonalý muž..
Doplňuji:
jé badisko já nejsem nejlepší, skromná ano
a s výškou 172 bych neřekla, že jsem malá :D
jedině, že ty máš dva metry to pak jóó :)

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Povahu v jádru nezměníš,lidé jen s lety mění názory,na postavě se dá pracovat celý život.Na povaze taky,ale stejně se nezavděčíš každému.
Kdysi jsem slyšela definici dokonalé ženy:
v kuchyni se chová jako pravá hospodyňka,v o­býváku jako pravá hostitelka,v pos­teli jako pravá …
Třeba já dokonalá jsem,pro toho svého samozřejmě,a jestli jsem i pro ostatní nevím a je mi to jedno.Ale věř tomu,že dokonalost netkví jen v hezké postavě,ideální výšce a hezké tváři.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Obecně je nejblíže zřejmě fcoop ve svém fundovaném a erudovaném odkazu.
Leč v životě (jako obvykle) to bývá jinak, protože měřítka dokonalosti má každý subjektivní a individuální, takže dokonalá žena je taková, jež dokáže ve svém partnerovi vybudovat věrohodnou iluzi, že právě ona je v jeho očích tou ideální a dokonalou.
(Obdoba textů v lidových písničkách „Každý jen tu svou, má za jedinou“).
(ad led, používání cizích slov někdy bývá značné „rizoto“, že? Ještě k tomu hned na 3× rozmázlé, viz odkaz ve zdroji:)
Doplňuji:
V dovětku jen drobná asociace na nedávné téma, viz odkaz níže:
(Zajímavé, jak to u ostatních nevadí).
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/bije-vas-do-oci-pravopis
Vztekat se kvůli vlastním chybám na okolí je poněkud zaslepeně ješitné.
Ale asi se jen potvrzují moudra našich předků – „Pro pravdu se lidi zlobí“ a možná i cosi o potrefené drůbeži).

Zdroj: http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web­.php/hledat?typ_hle­dani=prefix&ci­zi_slovo=iden­tikit

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Dokonalá žena …to asi bude pěkně namyšlená fiflenka – vím , že bych jí nechtěla být

neříká se nadarmo nikdo není dokonalý
a nejradši mám přirozené lidi, z kterých vyzařuje vyrovnanost spokojenost a ze srdíčka jim sálá pohoda – s těmi je mi nejlépe a když mají úsměv na tváří, je to o to milejší.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

holky netrapte se za chvíli bude Mikuláš,
představte si, že je to čert a patří do kamen..

před 4145 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Dr.Axl,
Vaše odpovede sa miesto témy čoraz viac zameriavajú na kritiku a urážanie iných, nie vám naklonených a pochlebujúcich, uživateľov.

Dr.Axl
Váš pohľad, čiste subjektívny a málo tolerantný ku chybám druhých, ešte menej kritický voči vlastným, by bol omnoho zaujímavejší, keby sa venoval tu položeným otázkam a ich téme, nikto nie je zvedavý na vaše trauma z detstva prenášajúce sa zjavne aj do dospelého veku večným kritizovaním iných.

Dr.Axl
aj keď ste zjavne chránený adminom,
dovoľujem si vás dôrazne znova a opäť upozorniť že moje meno neberte nadarmo, ani na českej ani na slovenskej stránke. Najlepšie bude, keď si ho vôbec nebudete všímať.
V opačnom prípade budem musieť podniknúť kroky smerujúce proti vašemu pôsobeniu na stránkach odpovedi.cz a odpovede.sk.

před 4147 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Odpověď byla k předmětu otázky a dovětek reagoval jen věcně na evidentní chybu, zkreslující smysl nezávisle na pisateli.
Samozřejmě každému občas něco ujede, jenže zvláště u cizích slov si to lidé hlídají, právě proto, že deformace vyvolává smíšený efekt.
Pokud by na mé odpovědi bylo cokoliv závadného, tak na to má admin své nástroje.
Spekulace o nějaké ochraně je zjevně nepodložená a účelová, u vyhrožování a vydírání se raději zdržím komentáře.
Soudní si už udělají obrázek sami.
(Dětství jsem měl šťastné a spokojené, tudíž mi uniká vykonstruovanost pomlouvačných a osočovatelských snah. Komu dojdou argumenty snižuje se k nadávkám a urážkám, asi se na nic kloudnějšího nezmůže).
Dovedu si představit výsledek „podniknutých kroků“, standardní odezva bývá:

Použití nenávistné řeči, chvástání se a popuzování
Odpovědi.cz není místem pro ventilování osobních frustrací nebo chvastounství. Jsme komunita lidí s rozdílnými názory, zkušenostmi a původem. Respektujte proto prosím ostatní a zdržte se popuzujících nebo nenávistných komentářů.

před 4147 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Dr.Axl
Dodržujte t, čo ste tu napísali!

před 4147 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

Dr.Axl: Proč by si to lidi měli hlídat u cizích slov víc? Aby někomu dokázali, že ONI je umí? :) Nesmíš podle sebe soudit druhé.

před 4147 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

Dr.Axl: Článek od fcoop je opravdu pěkný, to jen tak na okraj.
Pokud někomu vypadne jedno hubené a málo viditelné „i“, je pravděpodobné, že pokud si to nevšiml hned, není nic neobvyklého, že si to nevšimne ani při kopírování a spravování textu, když je soustředěný na něco jiného. Nebo si vážně myslíš, že led neví, co je identikit?

před 4148 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Nezvyknem používať v reči výraz,
1 – ktorý nepoznám
2 – u ktorého predpokladám, že ho nepozná osoba, ktorej je výraz určený

Dr.Axl má pravdu v jednej veci, musím byť pozornejšia pri písaní. ako vydíte malá nepozornosť je hneď tragédia pri ktorej hrozí zánik celej civilizácie, ešte že náš veľký záchranca civilizácie bdie. Vďaka mu za to!

před 4147 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

led: Jestli záchrana civilizace není možná jiným způsobem, ať tedy zanikne :)

před 4147 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

No máme ešte pár dní do 21.decembra
niekoľko potenciálnych záchrancov sa už pokúšalo odvrátiť náš koniec
technicky to riešil – MacGywer
zbraňami – poručík McCoy (Bruce Willis)
očistením našich delikventských duší sa to možno podarí odvrátiť.

před 4147 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

fcoop – dobrý článek už jsem ho někde četla, ale ráda jsem si osvěžila paměť ☺

před 4148 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek