Avatar uživatele
barth

Jak/ podle čeho vybrat robotickej vysavač?

Zajímavá 0 před 2997 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
dáma z ČR

Nejlepší asi podle nezávislých testů, recenzí a když je možnost tak podle zkušeností, lidí, kteří ho už mají doma…Zkus prohledat googl najdeš spousty diskuzí o robotických vysavačích

jinak: nechci tě odrazovat, ale robotické vysavače nemají recenze nic moc, za ty prahy…

Upravil/a: dáma z ČR

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
plachy

Určitě běž podle nezávislých testů a diskuzí, tam t lidi bez okolků řeknou, co a jak. Já mám robota,ale už bych do něj raději nešel… vrátil jsem se ke klasice a to žiju sám a vypustit robota a neřešit to je to nejjednoduší! a přesto mám klasiku…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arachis

Tak jsou tři druhy, jen na hladký povrch, i na koberce a na hladký + vytírání.
Já bych se rozhodovala podle velikosti místností, jestli to vydrží na jedno nabití. A jak je to hlučné, pokud to chcete mít zapnuté i ve vaši přítomnosti. Mám kočenky a tak hodně sleduji videa s kočkama velice se bavím videi, jak se na tom vysavači vozí kočky…Ale zatím bych si to za ty prachy taky nekoupila.Ty levné a v akcích budou stát za prd.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
barth

to plachy: Jakou značku doma máte? A kolik stál? Co vám vadilo?

před 2997 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
plachy

Kupoval jsem tu levnější verzi do 5 tisíc a myslím, že to byl Sencor. A prostě to nevysávalo dobře, rohy, prahy atd.

před 2976 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
barth

díky, já jsem na Sencor neslyšel žádný dobrý ohlasy, takže bych do toho stejně nešel, koukal jsem na irobot nebo RObzone- ty byly dost populární

před 2971 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
barth

to dáma z ČR:vy tedy asi nemáte robotickej vysavač? máte klasiku? jinak děkuju za radu

před 2997 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek