barth

Jak/ podle čeho vybrat robotickej vysavač?

Odpovědi
dáma z ČR

Nejlepší asi podle nezávislých testů, recenzí a když je možnost tak podle zkušeností, lidí, kteří ho už mají doma…Zkus prohledat googl najdeš spousty diskuzí o robotických vysavačích

jinak: nechci tě odrazovat, ale robotické vysavače nemají recenze nic moc, za ty prahy…

plachy

Určitě běž podle nezávislých testů a diskuzí, tam t lidi bez okolků řeknou, co a jak. Já mám robota,ale už bych do něj raději nešel… vrátil jsem se ke klasice a to žiju sám a vypustit robota a neřešit to je to nejjednoduší! a přesto mám klasiku…

arachis

Tak jsou tři druhy, jen na hladký povrch, i na koberce a na hladký + vytírání.
Já bych se rozhodovala podle velikosti místností, jestli to vydrží na jedno nabití. A jak je to hlučné, pokud to chcete mít zapnuté i ve vaši přítomnosti. Mám kočenky a tak hodně sleduji videa s kočkama velice se bavím videi, jak se na tom vysavači vozí kočky…Ale zatím bych si to za ty prachy taky nekoupila.Ty levné a v akcích budou stát za prd.

barth

to plachy: Jakou značku doma máte? A kolik stál? Co vám vadilo?

plachy

Kupoval jsem tu levnější verzi do 5 tisíc a myslím, že to byl Sencor. A prostě to nevysávalo dobře, rohy, prahy atd.

barth

díky, já jsem na Sencor neslyšel žádný dobrý ohlasy, takže bych do toho stejně nešel, koukal jsem na irobot nebo RObzone- ty byly dost populární

barth

to dáma z ČR:vy tedy asi nemáte robotickej vysavač? máte klasiku? jinak děkuju za radu