jessica

Jak podat výpověď?

Jeste si to promyslim jak to udelam.ted planujeme s pritelem mimco tak se to mozna podari do te doby nez bych mela nastoupit.mam jeste 3 dny dovolene budu rada kdyz od tama vypadnu.nejvic se bojik toho ze mi sef rekne ze mi nic nebude podepisovat a ze mi to da jedine s dvoumesicni vypovedi tak pak co mam udelat na nemocenskou uz asi nemuzu protoze ted jsem doma 2 mesice.

Odpovědi
alenka901

Podání výpovědi se řídí několika jednoduchými pravidly

  • musí být podána písemně
  • musí být doručena zástupci zaměstnavatele (fyzickým předáním, doporučenou poštou)
  • musí dostatečně identifikovat zaměstnance

Zdroj: http://rady-a-tipy.monster.cz/v-praci/vypoved/jak-podat-vypoved/article­.aspx