Matthew

Jak podat mimořádný tiket k dnešnímu datumu 13.9. v pátek ??? :)

Nikdy předtím jsem nepodával mimořádný tiket, tedy na jiný den než slosovací středu a neděli, nevím teda jak vyplnit tiket :) Sazka samozřejmě ví co dělá, pátek třináctého, dnes budou lidi sázet jak splašení :) Do města se chystám až za hodinu, huba mi neupadne když se zeptám až na místě, ale třeba do té doby najdu odpověď tady ;)
Hodně štěstí ostatním, co si dnes vsadí :)

Nejlepší odpověď
beer

„Pro uzavření sázky na mimořádné losování je třeba na sázence zaškrtnout políčko Mimořádná hra. Jinak se podání sázky od běžných losování neliší. Stačí, když budete tipovat 6 čísel ze 49. Jen za 16 korun se tak můžete stát dalším z téměř 900 milionářů, které Sportka už „vyrobila“.
Upozorňujeme, že není možné uzavřít sázku na mimořádnou hru současně se sázkou na středeční nebo nedělní losování!“

Zdroj: http://www.saz­ka.cz/cz/lote­rie-a-hry/sportka/mi­moradna-losovani-sportky/

Další odpovědi
ahold

Podej to stejně jako na středu či neděli. Při podání řekni, že to chceš na dnes. Nebo jim ve sběrně řekni, že chceš na dnes náhodná čísla a nic nemusíš vyplňovat. Tak držím palce-i když? Já už mám vsazeno, tak možná zbytečně vyhazuješ peníze 🙂

Kozačka

My si vsadily a dneska se jen tak stavily při nákupu v trafice tiket zkontrolovat a ejhle .. paní nám oznámila výhru 28 000 kč !!!