Avatar uživatele
Matthew

Jak podat mimořádný tiket k dnešnímu datumu 13.9. v pátek ??? :)

Nikdy předtím jsem nepodával mimořádný tiket, tedy na jiný den než slosovací středu a neděli, nevím teda jak vyplnit tiket :) Sazka samozřejmě ví co dělá, pátek třináctého, dnes budou lidi sázet jak splašení :) Do města se chystám až za hodinu, huba mi neupadne když se zeptám až na místě, ale třeba do té doby najdu odpověď tady ;)
Hodně štěstí ostatním, co si dnes vsadí :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Elk před 3870 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

Odpoveď byla označena jako užitečná

„Pro uzavření sázky na mimořádné losování je třeba na sázence zaškrtnout políčko Mimořádná hra. Jinak se podání sázky od běžných losování neliší. Stačí, když budete tipovat 6 čísel ze 49. Jen za 16 korun se tak můžete stát dalším z téměř 900 milionářů, které Sportka už „vyrobila“.
Upozorňujeme, že není možné uzavřít sázku na mimořádnou hru současně se sázkou na středeční nebo nedělní losování!“

Zdroj: http://www.saz­ka.cz/cz/lote­rie-a-hry/sportka/mi­moradna-losovani-sportky/

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?www Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ahold

Podej to stejně jako na středu či neděli. Při podání řekni, že to chceš na dnes. Nebo jim ve sběrně řekni, že chceš na dnes náhodná čísla a nic nemusíš vyplňovat. Tak držím palce-i když? Já už mám vsazeno, tak možná zbytečně vyhazuješ peníze 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kozačka

My si vsadily a dneska se jen tak stavily při nákupu v trafice tiket zkontrolovat a ejhle .. paní nám oznámila výhru 28 000 kč !!!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek