nighe

Jak počasí ovlivnuje naši náladu-myslíte si, že je tohle dobré téma na dokument?

Potřebuji názor jestli se vám téma Jak počasí ovlivňuje naši náladu, zdá dost zajímavé na to, aby o něm mohl vzniknout dokument.
Budu ráda za každý názor.

Nejlepší odpověď
gecco

Zajímavé? – asi jak pro koho, ale podle mne ano…
😉

Další odpovědi
led

Môže vzniknúť vedecký dokument,
ale z tohto tématu môže vzniknúť aj umelecké dielo kniha, film, rozhlasová hra, alebo divadelná hra napríklad „Obchodník s deštěm“ http://www.csfd­.cz/film/18713-obchodnik-s-destem/prehled/ , „Zpívání v dešti“ http://www.csfd­.cz/film/2428-zpivani-v-desti/prehled/

ivzez

To záleží na invenci a vyjadřovacích schopnostech autora. Kolikrát mne zaujme dobře zpracovaný článek, dokument, … na téma, jež by mne samo o sobě nezajímalo, jen na základě kvalitního zpracování.

Kryšpín

Anglání mají na to přirovnání, – temperament, temperature

anonym

Nemám názor na dokument, jen chci říci, že mně počasí nijak neovlivňuje.
Když svítí slunce, pracují venku ( mám rodinný dům), když prší či je nevlídné počasí pracují vevnitř ( garáž, opravy v bytě) popř.lenoším u počítače.
Takže pro mně neexistuje nevlídné počasí, vždy jsem spokojen.