Pavlina.K

Jak platit na dresslinku?

Dobrý den,
chci si objednat oblečení přes dresslink.com a mám kartu maestro. Úplně dole je napsané, že to tuhle kartu podporuje, ale potom když ji mám zaznačit tak tam nikde není… Prosím poraďte co nejrychleji. děkuju

Odpovědi
cochee

Odpověděl jsem na vaši pozdější (novější) otázku, tam vše nastiňuji. Dole je sice logo Maestro, ale zdá se, že je to jen reklama, přímo kartou zaplatit nelze. Alespoň podle toho, co naznačuje obrázkový průvodce nákupem.