Bronzový

Jak platit na bankovní účet na Aukru?

Už je to nějaký ten rok co jsem nakupoval naposledy na Aukru, teď je to tam samé PayU.
Moje otázka je ohledně postupu platby přes standartní bankovní spojení (tedy platba na účet).
Koupil jsem si nějakou věc (kup teď) a zvolil jsem si, že chci platit prodávajícímu na účet...ale žádný potvrzující e-mail s informacemi o platbě už nedošel a na profilu prodávajícího taky nemá nic napsaného...už ani nevím jaký je postup ze strany prodávajícího (jestli musí potvrdit prodej nebo ne).
Můžete mi prosím někdo poradit?
Děkuji moc za odpovědi.

Odpovědi:

Zlatý

Většinou mívá prodávající na svém profilu doplňující informace k platbám (vč. čísla účtu). Pokud tuto možnost k platbám zadal.

Jak je to s potvrzujícími informacemi opravdu nevím.

Zlatý

Všechno bylo zveřejněné na stránce aukra. Je tam buď účet majitele nebo PayU, což je také platba na účet.

Zlatý

Po každé uzavřené aukci Aukro posílá vzájemně maily kupujícímu a prodávajícímu s kontaktními údaji. To funguje naprosto spolehlivě. Pokud jste mail nedostal, zkontrolujte si kontaktní údaje ve svém profilu, jestli tam nemáte neplatnou adresu. Také můžete napsat prodávajícímu prostřednictvím vnitřní pošty.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 412
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 262
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 147
Zlatý annas 141
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 108
Zlatý quentos 108

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.