Jak personální agentury oslovují velké společnosti, zrovna v této době, kdy je jich na trhu velký počet.

Pokud založím personální agenturu, nevěřím tomu, že obyčejným navštívením nějaké společnosti, dosáhnu toho, že mi řeknou: Jistě využijeme zrovna vás, než například monstera…jak to tedy celé funguje?

Odpovědi
arygnoc

vaše nabídka mus být lukrativní:

  • cenou (za práci)
  • profesní odborností vašich zaměstnanců

V obou případech na to doplatí Vaši zaměstnanci – budete na ně klást vyšší nároky za menší mzdu.

Což je to, proti čemu je většina zaměstnanců personálních agentur a proto je u nich vysoká fluktuace.

Mimo jiné – založením personální agentúry se dostáváte na šikmou plochu – většina těchto agentur (když ne všechny) šidí stát na daních, a taky na ně jednou dojde.