Nejlepší odpověď

Zlatý

Zalévám je pravidelně, celkem se jim daří, i když občas některá uhyne.

Nejraději si kupuji nové rostliny ve slevách - oschlé, polámané chudinky za pár korun. Takhle jsme si před rokem a půl koupili palmu. Byla zlevněná z 2500 na 250, tak si dokážete představit, jak vypadala. Jeden list polámaný, druhý oschlý, třetí pokřivený. Víc jich neměla. Teď máme doma nádhernou zdravou palmu až do stropu s průměrem metr a půl. Smějeme se, že nás ještě vystěhuje.
Před lety jsem si takhle koupila za 15 Kč od postižených dětí sadičku šáchoru. Nakonec byl na mačetu a sama jsem ho nepřestěhovala :-)

Včera jsem si přivezla další takovou chudinku...

Ale třeba orchidej jsem umořila :-(

Další odpovědi:

Zlatý

Mám jen květiny užitkové ke spotřebě jako byliny.

Zlatý

Svědomitě se o ně starám,, povídám si s nimi a ony krásně rostou. Kvetou mně i vzácné druhy.

bez květin si nedovedu život představit, mám je všude kolem sebe jak doma tak okolo domu ,prostě je to moje velká radost

Stříbrný

Svědomitě se o ně starám,, povídám si s nimi a ony krásně rostou. Kvetou mně i vzácné druhy.

Miluju květinky - začala jsem je nějak víc pěstovat, takže mám nové hobby =)
Mám 2 krásné banány, citrusy, které jsem si vypěstovala z pecek, teď jsem svojí aktivitu přesunula hlavně na ibišky - mám v plánu si na konci léta kupovat krásné barevné, které se šíří pouze mezi ibiškáři...jinak mám spoustu jiných pokojovek. Hnojím, pravidelně zalévám, povídám si s nima, banánky i hladím po jejich krásných velkých listech - jsem ráda, že jim svědčí moje péče =) Zatím jsme parazity neměly - tak ťuk ťuk =)

Stříbrný

I sebeodolnější rostlina u mne i zajde.

Bohužel, poslední dobou to u mě tak je... má m doma akorát tak ty zelené kosírky, co nevim jak se jmenujou, kdysi vydržely všechno, rostly a bujely všude, le od té doby, co nám sousedky pořád i přes zimu otvírá okno na chodbě (mám je totiž venku v chodbě), tak začínají žloutnout - snažím se ho samozřejmě zavírat ,ale ráno ho zavřu a přijdu až večer, celý dne na ně fouká...
Jinak mám doma ještě dvě orchidee a ty od té doby co jsme je kvetoucí koupily, tak už ženou jen listy :D teď jsem koupila hnojivo, tak uvidím, co se z toho povede :D

Zlatý

Bronzový

Bronzový

Bronzový

Příliš se květinám nevěnuji.

Diskuze k otázce

Zulda08

Popravdě já osobně jsem třeba přesedlala z květin v květináčích na nevázané květiny :D

Staaafu

Já jsem třeba před měsícem poprvé slyšela o té online stránce, kde si objednáte ty květiny a už jsem si objednávala růže a spokojenost.

Habušenka

Jakože nevázané květiny to myslím, jen tak volně ve vázičce?

Zulda08

Jojo přesně ty myslím :) Mě v květináčích všechny květiny umírají :D

Habušenka

Jenže ty nevázané jsou hrozně drahé :o

Zulda08

Já je třeba objednávám z internetu a tak drahé zase nejsou, jako v květinářstí jsou předražené, to je fakt a hlavně ani dlouho nevydrží :/

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4396
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.