Respire

Jak pečovat o repráky ?

Dostal jsem k narozeninám nové repráky: http://www.zbo­zi.cz/vyrobek/ge­nius-speaker-sp-hf-1250b-wood-40w/ A mám na plno daný bassy a jistě mi hodně lidí rozumí, že si rád pouštím nahlas kvalitná hudbu. Táta mi říká, ýe se tam ale může něco protrhnout. A já si nechci přestat pouštět hlasitěji a méně vybassovanou hudbu. Poradíte mi, jak předejít rozbití repráků, abych si mohl dále pouštět hudbu nahlas ? (nikoho to neobtěžuje :))

Odpovědi
huxa

Nemůže, pokud ano, klidně jim to můžeš jít vyreklamovat, pokud to tedy nebudeš moc hrotit.
Pokud si pouštíš rád nahlas kvalitní hudbu, kup si ještě subwoofer, páč jen se satelitama se hudba poslouchá vážně špatně…