Urijka

Jak pavouk sekáč loví?

Nejlepší odpověď
beer

Sekáči jsou zvláštním řádem pavoukovců, pavouci jsou zase řádem jiným !
Chování při lovu viz Google :
„Většina loví kořist ze zálohy, někteří loví i aktivně. Protože jejich oči nemohou vytvořit celkový obraz prostředí, používají svůj druhý pár nohou jako tykadla k prozkoumání okolí. Na rozdíl od většiny pavoukovců nemají sací nebo filtrovací ústrojí. Polykají malé částečky potravy, čímž jsou zranitelnější vůči vnitřním parazitům.“
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Se­káči

Kořist uchvacují sekáči přímo do chelicer (kusadel).

Další odpovědi
anonym

Jelikož má každý pavouk srdce na zádech,tak se domnívám,že útočí stopořenými kusadly.
Doplňuji:
(loví ve tmě a hypnoticky paralizuje oběti)