Kric.ouwner

Jak parkovat na modrých zonách .

Nechci okrádat stát nebo město ty peníze za parkování , ale třeba na Praze 2 nebo Praze 5 stojí roční pro lidi kteří tam nemají trvalé bydliště neuvěřitelných 17 tisíc za rok , ale přihlašovat se tam nechci z důvodu že tam přebývám jen část měsíce a trvalí mám už jinde , jako kdyby dali možnost tak bych si tu roční za cenu pro obyvatele Prahy 2 klidně koupil za těch 750 na rok dal bych i 1000 ale to prostě nejde pokaď tam majitel auta nebydlí , už ěm několikrát odtáhli a kdybych neměl známé stálo by mě to celkem už neuvěřitelných 16 tisíc korun , a když vezmu v potaz ostatní zóny ( zelená oranžová ) tak tam dávají botičky a taky to není zrovna nejlevnější …

Odpovědi
anonym

To je proste tak drahy aby tam meli lidi co tam bydli (nebo maji firmy) mista pro sva auta, bohuzel se to jinak vyresit neda, mam dojem ze jedina doba kdy se da beztrestne parkovat je od 6–8h rano a na P3 maj volny zony treba o Vanocich, dalsi moznosti je parkovat na hlavnich tridach kde sou hodiny, tam se neplati vetsinou od 18h neplati + vikendy… Modre zony jsou proste zlo, taky je nemam rada, nemuzou prijet znami, proste nic…