smutnydrak

jak@pak@by to asi na světě vypadalo,kdyby třeba Hitler začal válku až v r.1945 ? 😁

Nejlepší odpověď
tom004

Dobré ráno. >Natálko 21<. Na těchto stránkách netolerujeme jakékoliv sprosté vyjadřování,a urážení jiných uživatelů. Přečti si podmínky a hlavně kodex uživatele. Jestli Ti nevyhovuje,odejdi z těchto stránek.

Další odpovědi
led

Kdyby, kdyby…
Je veľa scénarov:
V prípade, keby plánovaný začiatok vojny bol posunutý o niekoľko rokov, Veľká Británia a USA i Sovietsky zväz by stihli dokončiť reorganizáciu a zmodernizovanie ozbrojených síl…

Natálka 21