Avatar uživatele
SINGO

jak označit na mapě místo?

Jak na mapě označit nějaké místo nějakou šipkou a potom odkaz někomu poslat aby se na místo podíval? Na google nebo na seznam mápách – je to jedno.

Díky za odpověď
Doplňuji:
hanulka11: Tak bych to udělal kdyby mě nikdo neporadil.

bolak: To mě taky napadlo ale nevím jestli, když ten odkaz zkupíruji ta šipka tam bude. Vím že jsem to jednou viděl jinak ale nevím jak to ten člověk dělal.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: SINGO

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? kapka před 4143 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bolak

Na mapy.cz klikneš na místo pravým tlačítkem, dáš „Co je zde?“ a „Poslat známému“.
Doplňuji:
Na google mapách klikneš pravým, dáš „Co je tady“, pak vlevo v nabádce zvolíš „další“ a „Odeslat“.

Upravil/a: bolak

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
www

Ne většině map je přímo popis. Používá se k tomu příkaz souřadnice, označit ap., dále pak odeslat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

uložím si mapku s místem na plochu a v malování označím a pak odešlu
jistě to jde i jinak

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

Určitě jo, ale pro jistotu si to vyzkoušej u sebe, pošli ten odkaz sám sobě na e-mail a uvidíš.

před 4143 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Pak ještě můžeš zkopírovat GPS souřadnici a poslat mu email s mapou, ve který je ta souřadnice platná a napsat, aby ji vložil do tý vyhledávací lišty na mapách.

Nebo můžeš napsat adresu toho místa do googlu a on ti vyhodí rovnou odka na to místo plus zobrazí ho na mapě v náhledu jako výsledek vyhledávání.

před 4143 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SINGO

Nešlo to vyzkoušel jsem to. Já to nakonec udělal tak jak nechtěl a poslal jsem souřadnice ono to je celkem jedno. Ale díky.

před 4143 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

Mě se to podle návodu Bolaka povedlo. Zkoušela jsem to jen na Google mapách. Akorát se musí vlevo v té nabídce ještě rozbalit „další“ a tam je teprve „odeslat“. Nebo se může levým kliknout přímo na tu šipku, taky se objeví „další“ a pak „odeslat“. Na mailu se mi to zobrazilo i se šipkou.

před 4142 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek