Lukáš Rusek

Jak označím ve WordPadu chyby?

Nejlepší odpověď
cochee

Ale ano(, ivzez), Wordpad používám dosti často. Pokud jde o to, že si chceš označit chyby, které jsi sám objevil, neexistuje žádná síla na světě, která by tě donutila to označit jinak, než si sám vymyslíš. 😉 Pokud ale máš na mysli automatický korektor chyb… já sedím momentálně u Windows XP a zdejší Wordpad žádný korektor zcela jistě nemá a dost bych pochyboval, že u WP v novějších verzích Windows nějaký korektor existuje. Wordpad byl vyvinut jako jednoduchý textový editor, skládající se z pár menších souborů a dávat mu korektor (včetně objemného slovníku) by asi nebylo efektivní.

Další odpovědi
ivzez

Obávám se, že tu těžko najdete někoho, kdo by Wordpad
ještě používal, nebo si pamatoval jeho možnosti a nastavení.

Já bych doporučila si stáhnout alespoň Abiword, nebo ještě lépe LIbreOffice,
která je kompatibilní s MsOffice, ale na rozdíl od „microsoftí“ je zdarma.

jáára

Ano, taková funkce tam není.