Mortysha

Jak ovlivnit snůšku slepic?

Dobrý den… máme cca 20 slepiček, mají 6 míst (kukani) kde mohou snášet.Jsou dobře dostupné. Podkladky máme ve všech hnízdech. Ale snáší jen do jednoho. Takže bohužel v kurníku vznikají fronty. :) Předem děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
anonym

zkuste to jedno místo kam chodí všechny zrušit

Další odpovědi
Miroslavst

Dej jim tam židličky ať je v té frontě nebolí nožičky :)

Jsemtady

Zkontroluj jestli nejsou ty ostatní kukaně nějak zablešené atp. A případně rozhodit podestýlku z tý dobrý do těch ostatních. Ale myslím si, že to neovlivní množství vajec, to spíš víc ovlivní světlo a dostatek potravy.