jak ovládat erekci?

někde sem četl že když se kousnu např. do ruky tak mi erekce odezní.
Doplňuji:
je mi 14 a paralyzér opravdu v kapse nenosím..myslím tím když sem např.ve škole nebo na veřejnosti kde neni erekce vhodná tak aby rychle odezněla..a stojky ve škole v hodině taky asi nebudu dělat :D

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Ano ano, i nad takovými otázkami je třeba se zamyslet.

Jako kněz mohu zodpovědně říci, že nejlepší je soustředit myšlení například na mladé ministranty, kteří docházejí do mého svatostánku. I když jsem zaslechl, že některým kolegům se toto mírně vymstilo.

Teď ovšem trochu více vážně - Bohumil Hrabal v knize Ostře sledované vlaky doporučuje myslet na fotbal.

Další odpovědi:

Zlatý

Erekce je většinou, kromě vnějšího "působení a stimulace", ovládána Vašimi představami a myšlenkami. Pokud se nejedná o ranní erekci (ta přichází jaksi samovolně).

Mělo by tak stačit jen to, že se zamyslíte nad něčím naprosto banálním a neerotickým.
Úspěšným ovládnutím erekce je také následná úspěšná ejakulace. S každou další se Vaše vzrušivost bude postupně snižovat.

Paralyzérem.

Někde jsem četla, že někteří muži myslí na něco nechutného nebo si nachvíli stisknou žalud aby oddálili ejakulaci

Zlatý

dej si stojku na hlavě...ale nějak nenápadně, aby to slečnu netrklo...navlíkni to třeba na breakdance, to by mohlo projít..

a nebo je potom dobrý, mít někde stranou zašitou pijavici..

Představuj si a říkej si stále dokola "Starý babky, starý babky, starý babky..." Funguje to spolehlivě. Tedy pokud nejsi na starý babky. :)

Diskuze k otázce

Stříbrný

cochee

Lenny1: ale erekce a ejakulace není totéž...

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.