Vizour

Jak ověřit bankovní účet google?

Chtěl bych zpeněžit svá videa na Youtube a poslední, co mi zbývá, je ověření bankovního účtu google. V návodu jsem četl, že vklad bude označen jako GOOGLE DEPOSIT, že částka nebude vyšší než 20,00 Kč a že odesílatel bude „GOOGLE PAYMENT“. Já jsem však ve výpisu ani jeden z těchto názvů nenašel, odesílatel byl GOOGLE IRELAND LIMIT a částka byla menší než 2 Kč. Mohu to považovat za ověřující vklad od googlu? Mám už jen poslední pokus pro ověření a tak by mne také zajímalo, co se stane, když se i na potřetí spletu.
Předem děkuji za odpověď :)

Odpovědi
Hamon

Proc se nezeptas primo zdroje? To si opravdu myslis, ze je tady nekdo povolanejsi nez je Google?