Avatar uživatele
kamuru

Jak otevřu ford escord rv.96–97. bez klicku?

auto jsem zamkl ale bohužel už nejde odemknout:( na zamikani zamek reaguje na odemmikani už ne. dekuji za radu
Doplňuji:
lze vyrobit nový kíč podle toho stareho vošoupaneho? jinej nemam

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? ReHu před 5092 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Vyzkoušejte i zámek u spolujezdce,i ku­fru…jsou výrobny klíčů,kde Vám ho vyrobí i podle poničeného klíče,ale je možné,že budete muset zámek vymontovat,aby Vám ho vyrobili podle zámku. Zkoušejte to odemknout několikrát,jak u řidiče,tak u spolujezdce,tak kufr…během odemykání měňte polohu klíče,věřím,že se Vám to podaří. Já takhle auto odemykala jednou asi 20 minut…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
rynek878

nevím,nevím,jestli tady mezi námi najdete nějakého profika v kradení aut,ti by vám určitě auto otevřeli,ale ti mají jiné starosti,než sedět u PC na „odpovědi.cz“

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kokoťenko

použijte náhradní klíč,tenhle je už v prdeli…pokud nemáte náhradní klíč,použijte klíč na kola,pokud nemáte klíč na kola,použijte dlažební kostku…případně pořádný šutr
Doplňuji:
ano mělo by to jít

Upravil/a: kokoťenko

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Ano, jak tvrdí kokotěnko. Klíč už je „ošoupaný-odřený“ a tudíž nepracuje jak má. Vezměte si nepoužívaný náhradní klíč.

Tak to nevím zda lze vyrobit z ošoupaného nový, jelikož by se mohl vyrobit nový ve tvaru ošoupaného. Zeptejte se ve výrobně klíčů, popř. v autorizovaném servisu ford.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pirate_of_D1

Do zámku vtlačte grafit, nebo grafitovou pastu a pak sem napište jak to dopadlo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

To ti nezávidím.
Kdysi jsem jezdila Wartburgem a abych ho nezapomněla zamnkout při odchodu od auta, zamykala jsem hned a pak jen zabouchla dveře.
A stalo se mi, že jsem šla něco vyřídit na vrátnici jednoho podniku, na vteřinku, nechala jsem proto auto na volnoběh s klíčkem v zámku a auto automaticky zabouchla, ovšem v otevřených vratech. Hoši se do něj dostávali okýnkem planžetou asi půl hoďky 🙂, ale zvítězili.
Pak jsem si již dávala sakra pozor 🙂.
Není nad dálkové centrály. Pokud fungují 🙂.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek