kamuru

Jak otevřu ford escord rv.96–97. bez klicku?

auto jsem zamkl ale bohužel už nejde odemknout:( na zamikani zamek reaguje na odemmikani už ne. dekuji za radu
Doplňuji:
lze vyrobit nový kíč podle toho stareho vošoupaneho? jinej nemam

Nejlepší odpověď
kropitko

Vyzkoušejte i zámek u spolujezdce,i ku­fru…jsou výrobny klíčů,kde Vám ho vyrobí i podle poničeného klíče,ale je možné,že budete muset zámek vymontovat,aby Vám ho vyrobili podle zámku. Zkoušejte to odemknout několikrát,jak u řidiče,tak u spolujezdce,tak kufr…během odemykání měňte polohu klíče,věřím,že se Vám to podaří. Já takhle auto odemykala jednou asi 20 minut…

Další odpovědi
rynek878

nevím,nevím,jestli tady mezi námi najdete nějakého profika v kradení aut,ti by vám určitě auto otevřeli,ale ti mají jiné starosti,než sedět u PC na „odpovědi.cz“

kokoťenko

použijte náhradní klíč,tenhle je už v prdeli…pokud nemáte náhradní klíč,použijte klíč na kola,pokud nemáte klíč na kola,použijte dlažební kostku…případně pořádný šutr
Doplňuji:
ano mělo by to jít

Miroslavst

Ano, jak tvrdí kokotěnko. Klíč už je „ošoupaný-odřený“ a tudíž nepracuje jak má. Vezměte si nepoužívaný náhradní klíč.

Tak to nevím zda lze vyrobit z ošoupaného nový, jelikož by se mohl vyrobit nový ve tvaru ošoupaného. Zeptejte se ve výrobně klíčů, popř. v autorizovaném servisu ford.

Pirate_of_D1

Do zámku vtlačte grafit, nebo grafitovou pastu a pak sem napište jak to dopadlo.

ReHu

To ti nezávidím.
Kdysi jsem jezdila Wartburgem a abych ho nezapomněla zamnkout při odchodu od auta, zamykala jsem hned a pak jen zabouchla dveře.
A stalo se mi, že jsem šla něco vyřídit na vrátnici jednoho podniku, na vteřinku, nechala jsem proto auto na volnoběh s klíčkem v zámku a auto automaticky zabouchla, ovšem v otevřených vratech. Hoši se do něj dostávali okýnkem planžetou asi půl hoďky 🙂, ale zvítězili.
Pak jsem si již dávala sakra pozor 🙂.
Není nad dálkové centrály. Pokud fungují 🙂.