bolak

Jak otevřít tu samou aplikaci několikrát (paralelně) na jednom PC?

Potřebuju otevřít určitou aplikaci v jednu chvíli několikrát na jednom počítači, je na to nějakej software?

Nejlepší odpověď
led

Pozrite si nastavenie. niektoré aplikácie umožňujú viacnásobné otvorenie, paralelnú prácu v rôznych oknách toho tej istej aplikácie, u niektorých je možné túto možnosť zablokovať (napríklad Irfanview), niektoré toto vôbec neumožňujú.
To, že ste neurčili konkrétnu aplikáciu, neumožňuje určiť, či možnosť viacnásobného otvorenia je v možnostiach aplikácie.

Další odpovědi
huxa

Většina aplikací jde takto otevřít.

mosoj

Otevřít můžeš tolik oken, na kolik ti stačí operační paměť.
Nedávno jsem to zde popisoval s Excelem.
Doplňuji:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-dat-dva-excely-nad-sebe

bolak

Myslím ty aplikace který normálně nejdou, samozřejmě :) Ty který píšou „aplikace už je spuštěná“