Jak otevřít soubor RAR?

nevim jak bych mel otevrit soubor rar.

Nejlepší odpověď
romik01

Dobrý den.
Použijte(stáh­něte)program zvaný winRAR a soubory rar. pro Vás nebudou překážkou.

Další odpovědi
led

môžete použiť Total Commander, ten má otváranie spakovaných súborov v sebe

Zdroj: http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/prace_se_sou­bory/souborove_ma­nazery/window­scommander/

mosoj

„led“ – je to správně dávám palec nahoru.
Umí to i jiné programy komprimovat a dekomprimovat, ale ten Total je asi nejrozšířenější.

anonym

správně je winRar i Total commander,tak nevím proč ten palec dolů?Zase někdo neví,která bije,tak palcuje,ach jo.