myska0091

Jak si otevřít půjčovnu šatů?

Chtěla bych si otevřít půjčovnu šatů a nevím, co všechno bych potřebovala (šaty jsou jasný) – jaký typ živnosťáku, jestli musím mít odbornou způsobilost apod.
Důvod, proč se ptám, je, že v našem městě žádný takový salón není, a to se u nás konají maturiťáky, taneční a mnoho dalšího. Já sama měla problém si vypůjčit šaty.
Jen se ptám, jestli s tím nemá někdo zkušenost. Děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
Drap

Bude se zřejmě jednat o volnou živnost. Přesné informace ti poskytnou na příslušném živnostenském úřadě. Žádná odborná kvalifikace nebude nutná. Potom už jenom pronajmout či jinak získat vhodné prostory a začít.

Další odpovědi
anonym

Na otevření půjčovny je dobré mít kasařské náčiní?!