Sevo

Jak otevřít plastovou krabičku s šunkovými závitky či s křenovými rolkami

Pravidelně si kupuji v Penny marketu šunkové závitky s pařížským salámem v aspiku a křenové rolky v aspiku. Ale přestanu je asi kupovat, pokud mi někdo s větším smyslem pro praktický život neprozradíte, jak je jednoduše a rychle otevřít. Už mi přestalo bavit pokaždé s tím zápasit.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

odtrhnout na boku pod víčkem tu pojistku a tím vznikne místo kde se dá krabička jednoduchým nadzvednutím víčka otevřít.

Další odpovědi
alexandra

No, mě to teda taky rozčiluje.Už sice taky vím,že je tam ta pojistka,ale někdy mi to nejde ani tak.

elektrikář

Vylomit pojistku. a lžičkou nadzvednout kraj aby do dozy vnikl vzduch. Také pomuže na vičko pustit chvíli teplou vodu. Plast je po vytažení z ledničky ztuhlý.