kamila44444

Jak otevřít na notebooku ACER aspire E1–571G flashku nebo paměťovku z mobilu?

Když si chci něco přetáhnout a vložím do notebooku flashku nebo pamětní kartu z mobilu, neukáže se mi žádná složka. Když jsem to vložila do našeho staršího PC, hned se mi ukázala. Tady se mi jen na panelu dole ukáže, že je zapojena..

Nejlepší odpověď
www

Je potřeba upravit nastavení PC.
Nebo vložit do PC, pak Start, tento počítač a uvidíš mimo disk C také tu kartu, nebo flash.
Tento počítač bývá i na ploše.