Fantom Nasty

Jak otevřít formát RAR?

Nejlepší odpověď
badisko

Tak predne Winrar je placeny program po instalaci je jenom trial…takze doporucim stahnout kvalitni a free ke stazeni zde 7zip…http://w­ww.slunecnice­.cz/sw/7-zip/ po instalaci otevrit kartu nastroje a vybrat moznosti ..tam se zobrazi system a odskrtnete rar ..v tom pripade vam bude 7zip otevirat i RAR ..nuze te si tam pridat i dalsi formaty.....

Další odpovědi
anonym

Programem WinRAR

Bedy

Dávejte si pozor na licence – badisko tu správně napsal, že WinRAR je placený program – má licenci shareware a zdarma je možné ho používat nejvýše 40 dní. Pak je nutné program zakoupit nebo odinstalovat.
Používání po 40 dnech bez zaplacení je nelegální.

Takže opravdu bacha na to.
A Total Commander je úplně to samé – taky – bez zaplacení licence je možné ho používat opravdu jen omezenou dobu.Pak je nutné program koupit nebo ho odinstalovat.

Stejně jako badisko doporučím 7-Zip, který je zdarma, umí totéž, co WinRAR jen má ještě účinnější lepší kompresi. Po nainstalování skočte do Start-Všechny -Zip-7-Zip File manager, tam kliknout na Nástroje-Možnosti a zaškrtat tam všechny asociace – tedy 7Z, ARJ, ZIP, RAR, TAR, JAR, SIS apod.
Tímto pak ty všechny soubory automaticky otevřete v 7-Zipu jako běžně otevíráte ostatní soubory – taky se automaticky spustí program, který je otevře.

Instalace je jednoduchá, nelze na ni nic zkazit.
Ke stažení z http://dl.7-zip.org/7z930.msi
64bitovou verzi pro 64bitová WIndows stáhnete zde: http://dl.7-zip.org/7z930-x64.msi

Ice man

Souhlas s I564

anonym

čo tak obyčajný totall commander?