HerbiG

Jak otevrit dvere od auta,kdyz nemam klicky????:D

Nebojte,nekradu auta :D:D:D:D jen me to zajima …

Nejlepší odpověď
quentos

někde jsem viděl v TV, že prý stačí silný magnet ;{)=

Další odpovědi
afro.minerva

Když se mýmu manželovi povede zabouchnout si v autě klíčky (opravdu jenom v tom jeho 😁), tak to auto vyháčkuje. Vezmete dlouhý drát a uděláte na jeho konci očko. Pak ho prostrčíte nahoře okýnkem (nezkoušela jsem to, nevím jestli musí být pootevřené) a pak tím očkem vytáhne ten kolíček (nevím jak se to správně jmenuje, tak mi promiňte) co je na dveřích za okýnkem. Tak asi tak nějak.

wenda

u starých škodovek to šlo hřebenem. Když se oddělala ty guma u okýnka (u řidiče) Hřeben se strčil to tý mezery a nějak se s nim chyt nějaký drát tak se čudlík odčudlíkoval a dveře šly otevřít.

Bonifác

Kamarád si pořídil takoví šikovný polštářek, ten se zasune pod okraj dveří a nafoukne. Dveře se odtáhnou, aby se daly otevřít a vůbec se nepoškodí. Jenom nevím jak se to jmenuje. Už ho jednou používal a pohoda.