Brambacher

Jak otevřít dveře?

Jak otevřít zamčené dveře abych je nepoškodil (zámek FAB)
Doplňuji:
MÁMA mi zamkla pokoj kde mam compa a potrebuju se tam dostat :D

Nejlepší odpověď
rynek878

bohužel Vám nemohu zdělit přesný postup,neb jsem vázán mlčenlivostí,ale mohu Vám říci ,že to jde velmi rychle.

Další odpovědi
kropitko

No tak to budeš muset počkat na mámu,,,zámečníka nevolej,bylo by ještě hůř. Pak by ho klidně i prodala..

člověk

jediná rada,zavolat zámečníka,vyjde to levněji,než vylamovat vložku,na městské policii mají adresy,stačí k tomu občanka,nebo svědectví osoby blízké,

ReHu

Jsem také pro zámečníka.