sandy45

Jak otevřít auto?

U KIA picanto se mě stalo něco s centrálním zamykáním.Aby se to dalo opravit,je třeba otevřít dveře u řidiče což ovšem nejde z uvedeného důvodu.Ostatní dveře jsou funkční.

Nejlepší odpověď
kropitko

Já bych vyzkoušela odpojit a znovu zapojit baterku.

Další odpovědi
aramah

Otevřít ze vnitř, když ostatní dveře fungují.Nebo krumpáčem … :D

led

Ak ostatné dvere sú funkčné, nič nepokazíte, ak nimi vleziete, odveziete auto do servisu a necháte opraviť.

elektrikář

Zajeď si do servisu nejspíš je vadná řidicí jednotka,nebo asi uvolněný drát u magnetu. Neodbornou opravou toho víc poškodíš, Technik ví kam má sáhnout. Pro jistotu to nech celé zkontrolovat zda to nebyl pokus o odcizení auta.

FikeCZ

rozbit okenko jde vždycky :D