Avatar uživatele
beer

Jak otevírat v Opeře odkazy z plochy, pokud není hlavním prohlížečem ?

Používám ji teprve 2. den totiž )) Děkujiiii !!
Doplňuji:
Rady nijak nepomohly. Pokud začnu u plochy, nemám možnost v jakém programu odkaz otevřít. Toto však vidím jinde, kde to ale nepotřebuji.
V každém případě děkuji!

Upravil/a: beer

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? www, anonym před 4217 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
anonym

pravým myšítkem klikni na ikonu a naběhne menu, kde je „otevřít v programu“(asi 5–8 nabídka), vyjede podmenu a tam najdeš operu, firefix, chrome, IE (podle toho co je nainstalované) a potvrď
Doplňuji:
takto mi to funguje http://www.ima­gehosting.cz/?v=tlbez­nzvu.jpg

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
www

Myslím, že to nejde.
Tak jak popisuje česíklo, mám to rovněž nešlo. Ale je to už delší dobu co jsem si hrál s Operou 😉.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

1. Možnost je to co říká česílko, pr. tlačítko>otevřít v programu>zvolit program
Pokud ten program nebudeš mít v nabídce, tak ho musíš najít přes „Procházet>C:\ Program Files/Opera atd.“

Pak teprve zaškrtneš „K otevření souboru toho typu vždy pouřít tento program“.

2. Možnost je asociovat soubory třeba pomocí Total Commanderu. Najdeš si někde na disku soubor se stejnou příponou, html nebo co to máš, označíš ho, dáš v total commanderu Soubor>Přidružit a najdeš si na céčku Operu

3. Možnost (ta by se ti mohla zamlouvat, protože se při ní mačkaj i čudlíky na klávesnici) je, že přímo v Opeře zmáčneš CTRL+F12, najedeš na >Pokročilé volby>Programy a zaškrtneš „Při spuštění ověřit zda je výchozím prohlížečem“.

Pak klikneš na „Podrobnosti“ a vybereš přípony který chceš aby ti Opera spouštěla. Jsi-li bohém, můžeš zaškrtnout úplně všechny. Pak restartuješ a mělo by to fungovat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

pravý klik na té ikoně na ploše, „Informace“ a ve volbě „Otevřít v aplikaci“ vybrat Operahttp://www­.operacesky.net/fo­rum/viewtopic­.php?f=3&t=9784&vi­ew=previous

před 4221 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
beer

To Česílko – kdepak, už jsem zkoušel hnedle zpočátku.. Je tam jen Otevřít, a to se otevře vždy v hlavním prohlížeči (IE8).
„Otevřít v..“ – najdu např. tehdy, pokud „hrabu v PC“ atd. )).

před 4221 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
beer

Sorry za kategorii HW – překlepisko..

před 4221 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet