leorespect

Jak ostranit ikonu content.bin z mobilu?Vlastním Nokii N81 a jsem uživatelem internetu v mobilu od T-Mobile.

Včera se mi při připojeni k internetu začalo stahovat někaký content.bin, a to vžby jen do 70 kb a pak naběhl Seznam, ale bez obrazků. Místo obrazků – směs znaků…Zkoušel jsem to několikrat – pořad stejný výsledek…Což mě štve a hlavně – nevím co s tím…Poradite něk­do?

Odpovědi
jiri.rosi

Mám naprosto stejný problém, připojení od O2, každá nová stránka se rozbalí v novém okně. Podařilo se mě ten soubor najít a smazat, ale při načtení problém přetrvává dál, po načtení nové stránky se mobil k netu znovu připojuje a dole se objevuje informace o ukládání do souboru content.bin. Dokonce nepomohlo ani reinstalace nového softwaru do mobilu, mám N82, už si nevím rady. Obrázky načítají, ale pod stránkou Seznamu je veliká směs různých znaků..Asi jej dám do bazaru a koupím nový..Prosím o pomoc, děkuji. jiri.rosi@seznam.cz

Mě to tak štvalo, že jsem chtěl s mobilem nejraději třísknout o zeď, změnit operátora, změnit SIM, změnit mobil..myslel sem, že je v mobilu nějaký vir, na paměťové kartě, na SIMce, vadná složka v Symbianu, cokoliv. Nastavení jsem si nechal poslat od operátora dokonce dvakrát, vždy problém byl stejný. Provedl jsem v servisu nahrání nového softwaru a i když mě servisák ujišťoval, že to bude v pořádku, tak problém trval dál!! Už sem hledal místo, kam s telefonem hodím na zeď a vybíral nový telefon i tarif u jiného operátora, tak kolegu napadlo vymazat z mobilu všechny privátní údaje (předtím smazal pouze cookies) a světe div, mobil je jako dřív:-) Obrovská úleva, tak to zkuste také. V Praze na servisu Nokia mě byl sdělen kód na restart mobilu: hvězdička křížek 7370 křížek, ale smažou se všechny data..Tak hodně zdaru v odstraňování problému.

pindal

No,tak to mi dělá na Nokii připojení od O2, asi dva dni. Je to vždycky když se pokusím připojit na Seznam.cz, jinak třeba Centrum, Google nebo stránky co mám v oblíbených běhají normálně. Ale jak zkusím Seznam nebo něco z něj ( Firmy.cz, Lidé.cz apod.)tak se mi stává to samý. Změť podivných znaků a stránka je bez obrázků. A se.. mě to taky. Help pls.!!!