Jak oslovujete manželku (manžela) v přítomnosti dětí či vnuků ?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Manželce říkám babčo a ona mě dědo.Moje děti před vnoučaty mami a tati.

Další odpovědi
dudu

Manželku oslovuji babčo, či babuš, ona mne dědo. Při akcentu pak na paní volám Dagmar, popř. Blaženo, ......., a ona dědkůůůů!! Máme čtyři vnoučata a pochopitelně postupujeme jinak za přítomnosti patnáctileté vnučky, či tříletého vnoučka.

panenka

Svého manžela oslovuji jeho jménem ,ale protože se nám už kolikrát stalo že náš malý syn mu neřekl Tati ale jeho křestním jménem začala jsem mu říkat Tatko.Mě manžel říká Mamčo,Mamko nebo Mamino protože stejné jméno jako já má i má první dcera.

GM

Svého manžela oslovuji „Vašku!“

franku

Mamko,miláčku,drahá a jiné,ale někdy taky ty zmije jedovátá :D

anonym

Pouze jmenem, nikdy ne tatinku… je to muj manzel , ne tatinek. Kdyz neco rikam synum , tak samozrejme .. … tatin rikal …tata prijde.....

Tlaky

Stejně jako v přítomnosti úplně cizích lidí.