karel4

jak oslovit dívku

Nejlepší odpověď
hanulka11

ahoj Katko, …Lído, Miluško.....

Další odpovědi
SeptikB

Zkus to jako Šimek a Grossmann v kavárně:
Dobrý večer, slečno, je vedle vás zaměstnání ?… Ehm, promiňte, chtěl jsem říci „místo“, ale trapně jsem se spletl při pohledu na vás.

ondra07

Záleží na tom co jí chceš říct nebo jestli k ní něco cítíš…
Prostě přijď za ní a zeptej se jí třeba na blbost, jestli neví kolik je hodin… a uvidíš sám, třeba se na tebe hezky usměje a nebo ne, hlavně ty se na ní usměj, ne že tam přijdeš a zeptáš se normálně. No, ale jinak nevím co ti mám poradit, mohl si to lépe rozepsat …

fesoj

Slečno,nemáte provázek? Abychom mohli „navázat“ rozhovor.

zl@tk@

Hlavně slušně a zdvořile. Žádný: Hele vole …