ondra07

Jak oslovit a pozvat někoho úplně cizího na kafe, třeba ve městě? (Holku, kluka, ženu, muže…)

Nechci nikomu nic cpát na ulici, jen bych chtěl vědět nějaký recept na to, jak pozvat třeba milou holku na kafe, aniž ji vůbec znám..
Prostě ji někde uvidím, v práci, zastavím se u ní a nějak ji pozvu na kafe.
Schůzka by byla seznamovací pouze, žádné rande, žádné cpaní nějakých kravin.

Pište prosím přímo monolog, jak na to. Jak slušně, zajímavě, nevtíravě někoho pozvat na kafe, třeba po práci přímo v ten den.. :)

Děkuju

Nejlepší odpověď
Agneta

„Já se ti líbím, a ty mně taky?“ :DDD

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=XbYNAZxcWh4

Další odpovědi
zjentek

poradit ..tohle neporadím, pánč vůbec netuším, jak na to. Jenom jsem se tady přibrzdil u části dotazu- „milou holku na kafe, aniž ji vůbec znám“ ..prej milou holku- to vona už je některá milá od pohledu nebo co? No tak to bys na podobnejch úvahách taky mohl tratit mnohem více, než, že cvakneš dobrý kafe. Už teď se prakticky řitíš do propasti, bacha na to!

setapouch

936 výsledků na hledání „jak pozvat na“…