Janča169

Jak oslnit porotu na aerobik?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat.
Ve středu máme s kamarádkami (3) vystoupení. Jen takové školní kolo. V porotě jsou nějací učitelé aj. ale my nevíme, jak oslnit porotu. Aerobikmáme úžasný ale ty doplňky… poraďte 😁 třeba něco vyrobíme nebo co by nikdo nečekal aj. nebo jestli máte zkušenosti 🙂 Děkuji :*

Nejlepší odpověď
anonym

Oslnit se dá čímkoliv, výborná je baterka s výkonovými ledkami :).

Další odpovědi

http://www.you­tube.com/resul­ts?search_que­ry=aerobic&oq=a­erobic&aq=f&a­qi=g10&aql=&gs_nf=1&g­s_l=youtube.3­..0l10.411.1506­.0.1683.6.6.0­.1.1.0.136.372­.4j1.5.0. tady už s holkama neco vyberete;)