Avatar uživatele
kefud

Jak ošetřit spoj u kanalizační zátky?

Dobrý den,
potřebuji v garáži na výstupu z nemovitosti utěsnit revizní šachtičku s KG roury s hrdlem o Ø300mm zátkou.Důvodem jsou přívalové deště, kdy hlavní sběrač se naplní a přetlakem se kan.přípojkou tlačí splašková voda do domu a šachtičkou přetéka splašková voda v garáži. Zároveň potřebuji aby spoj zátky s hrdlem byl rozebíratelný, z důvodu preventivního pročištění (v kameninovém koleně 87° o Ø125mm dochází k usazování tuků). Jak vím z praxe na potření těsnení pro snažší sesazení spoje jsme používali indulonu. Bohužel spoj šel velmi těžko rozebrat, po delší době už vůbec ne. Na netu jsem se dočetl, že se musí použít správné mazadlo, můžete mi doporučit jaké mám použít, abych i po ½-1 roce zátku z hrdla uvolnil.
kefud.

Kam a jak vložit pro názornost foto?

Upravil/a: kefud

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? ReHu před 3206 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

http://www.he­llweg.de/Bauen-Renovieren/Hau­sentwaesserun­g/HT-Rohre/Gleitmit­tel.html

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
honza19hk

použil bych normální záslepku odpovídajícího průměru na KG system a tu zajistil nějakým kovovým bazmekem. těžko se dá poradit když přesně nevím co chceš. Fotka by nebyla?

A nebo někoho šikovnýho kdo vymyslí kovovou přírubu a ta se pak zaslepí dýnkem.. jednou jsem to dělal na kameninový trubky a jde to ale chce to šikovnýho zámečníka.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gecco

Fotku vlož na libovolné netové úložiště (takové, kde se pro stažení nemusíš registrovat – třeba UlozTo.cz) a sem vlož link na ni.
😉

před 3206 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek