cvikra

jak ošetřit králičí kožku

Po stažení ,napnutí a usušení jsem zjistil že kožka byla napadena (nevím jak se jmenuje černý brouček). jak bych ji měl správně ošetřit a jestliji můžu odevzdat do výkupu.

Nejlepší odpověď
badisko

normalne ji osetri Biolitem nebo necim podobnym …a pokud jde o to jesli muzes …no muzes kdyz se mu kozka nebude libit tak ti ji proste nevezme .....

Doplňuji:
PS; priste je ale osetri Biolitem hned ne az potom..;D

Další odpovědi
marci1

Králičí kožka se jen suší. Nesolí.Některé rady chovatelů :
http://www.ifau­na.cz/kralici/fo­rum/r/detail/789383/jak-spravne-susit-kralici-kuze

gepik

Vystav ji na slunce, řádně proschne a hmyz se ztratí. A u dalších je potřeba (z kožky) odstranit hlavu, packy a ocásek a pověsit ji do stínu a průvanu tak, aby se o nic neopírala. Pak uschne i bez ošetřování. Aby postřik nebyl dražší než následná cena za samotnou kožku.