Weroniq

jak ošetřit drobné ranky způsobené pořezáním o papír?

poslední dobou dělám hodně s papíry a skoro každý den se škrábnu do krve a pak mě to celý den pálí, cokoliv pak vezmu do ruky, je to nepříjemné.. na přelepení náplastí je to malé a špatně se to hojí

Nejlepší odpověď
terry

Přetřela bych ranky občas kouskem aloe.

Další odpovědi
hanulka11

potřít tea tree olejíčkem

Drap

Vydesinfikovat a přelepit, stačí náplastí bez polštářků aby se to stáhlo.Když se to udělá hned, neni potřeba ani nic jiného, Zhojí se během dvou dnů

MacChill

přiložte na ránu na chvíli kousek toaletního papíru lépe se to zacelí…

Jinak snad jen zvýšit opatrnost