Jak oříznout fotografie,aby ořez byl vždy na stejné pozici ?!

Chci vytvořit s fotek (24) krátký film,ale potřebuji fotky zmenšit ( to už mám hotovo) a oříznout tak,aby focený objekt byl stejně oříznutý. Snad jste pochopili otázku.Jinak pracuji s programem FastStone Image Viewer.

Děkuji za rady.

Odpovědi
beer

Foto editory mívají možnost hromadné úpravy a tím i hromadný ořez.
Snad otázce rozumím..jenže: přece je na každém obrázku něco jiného a stejný ořez by nemusel dopadnout ve výsledku nejlíp…