roxilox

Jak originálně předat prstýnek?

Jak originálním způsobem předat prstýnek (zásnubní) pod stromečkem. Napadá mě třeba dát to do skořápky od ořechu, ale stále váhám. Máte nějaké nápady. Díky

Odpovědi
zjentek

v první řadě bych si k zasnoubení vybral naprosto jiný termín a atmosféru, nežli je ta vánoční. Přijde mi to jako nějaké 2 in 1 ..navíc, jestli se časem ve vztahu něco podělá, máte oba po tradičních vánocích až do konce životů
Doplňuji:
k zasnoubení bych asi preferoval nějaké netradiční a luxusní místo a ne teplo domova s typicky útulnou atmoškou ..ale rozhodně se nenech zviklat ,)

maja49

Jednou jsem dostala dárek tím to způsobem. Dotyčný mi pod stromeček dal krabici s lísteček, kde bylo napsáno, že dárek se nachází v ložnici pod postelí. Když jsem dárek z ložnice rozbalila, byla to další krabice s lístečkem že dárek je venku na terase. V tomto duchu jsem rozbalila ještě asi 4 dárky a v úpně poslední krabici byl dárek skutečný. Byl to shodou okolností také šperk. Třeba to použiješ. Já jsem se při hledání moc nasmála 🙂

anonym

Zkus to dát do té skořápky od ořechu a položit to na stůl, pod stromečkem bude lísteček, že má rozevřít skořápku. :)