kefud

Jak opravit závadu ve Firefoxu?

cochee
Děkuji za radu bylo jen vypnuté zátržítko „Přepnout na nový panel otevřený z odkazu“. v panelech.
kefud
Doplňuji:
Omlouvám se ale nejde mi více jak jednou doplnit otázku, nejsem znalý ják to učinit, postupoval jsem tak jak se mi to nabízelo po kliknutí na „upravit otázku“ aniž bych si byl vědom porušení kodexu.
kefud

Odpovědi
cochee

Děkuji za reakci, ale příště kvůli toho nezakládej novou otázku, je to proti zdejšímu kodexu. Tato otázka – neotázka může být dost pravděpodobně smazána. Pokud máš něco k původní otázce, pokračuj v Diskuzi u ní.

honza19hk

otázku i odpověď lze doplnit jen jednou. U každé otázky je navíc diskuze,pokud např chceš poděkovat tomu kdo ti odpověděl.
Protože když napíšeš takovouhle otázku může ti ji někdo smazat.