Heřman

Jak opravit závadu na mobilu.

Mám mobil Sony Ericsson G502 a když zapojím nabíječku, USB kabel nebo redukci tak mě to vyskočí (vypadne) ven ze zdířky tak co s tím dělat. http://www.gi­gatel.cz/obrwm/S/kat_4­adee87564b41.jpg

Odpovědi
beer

  1. Buď sám – rozdělat, koupit a vyměnit – nedoporučuji.
  2. Prostřednictvím servisu – zjistit přibližnou cenu a rozhodnout se ANO/NE.

V případě NE a) zkusit bod 1. s tím, že může dojít k neůspěchu a tím koupi new přístroje
b) koupit new přístroj hned

Conchus

Což takhle zkusit nějakou opravnu, nejlépe značkovou?

mosoj

Je opotřebovaný konektor na šňůře, nikoliv v mobilu. osobně jsem kvůli tomu kupoval novou nabíječku.
Doplňuji:
Opotřebování zásuvky na mobilu je také ale možné. Vyzkoušel bych to.